O firmie  Kontakt 

ZAPYTANIA PRZEŚLIJ NA  e-mail:

vbs@vbsgroup.pl

 

RUSZTOWANIA ALUMINIOWE I PODNOŚNIKI KOSZOWE NA GĄSIENICACH GUMOWYCH - PAJĄK (SPIDER)AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR CUSTERS® W POLSCE
ZAKŁAD  URZĄDZEŃ  DŹWIGOWYCH ODDZIAŁ  W RADOMIU NAPRAWY BIEŻĄCE,  KONSERWACJA I PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ   UDT SZKOLENIA I EGZAMINY UDT  NA OPERATORÓW:PODESTÓW RUCHOMYCH, ŻURAWI, HDS, WÓZKÓW WIDŁOWYCH, SUWNICSPRAWDZONE  ŹRÓDŁO  FINANSOWANIA DLA  TWOJEJ  FIRMY Wspieramy rozwój przedsiębiorczości jako formy
 aktywnego przeciwdziałania bezrobociu i rozwoju  lokalnego poprzez stworzenie dostępu do środków  finansowych dla małych firm oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą.
TEL.+ 48 504 288 922

Rusztowania na zamówienie i lotnicze platformy robocze.


Custers Hydraulica BV jest adresowany dla klientów, poszukujących dostosowanych do potrzeb produktów. Tworzymy zindywidualizowane rozwiązania w szerokim znaczeniu dla przemysłu i lotnictwa. Nasze rozwiązania są niezwykle trwałe i w pełni dopasowane do potrzeb oraz spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny, zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi wymogami bezpieczeństwa.

Dzięki połączeniu solidnej wiedzy z udokumentowanym doświadczeniem w projektowaniu i produkcji aluminiowych systemów rusztowań, Custers Hydraulica BV jest najbardziej wiarygodnym partnerem w zakresie budowania niestandardowych rozwiązań dla przemysłu lotniczego: możemy zapewnić bezpieczne, stabilne i niezawodne rusztowania aluminiowe, systemy do obsługi i naprawy w każdym typie samolotu lub śmigłowca. Custers Hydraulica BV oferuje także pomysłowe i zindywidualizowane rozwiązania dla przemysłu: wykonywane na zamówienie rusztowania aluminiowe, lotnicze platformy robocze i wielozadaniowe narzędzia, aby spełnić wszystkie wymagania.


DOKI I SCHODY DO OBSŁUGI SAMOLOTÓW WOJSKOWYCH
DOKI I SCHODY DO OBSŁUGI SAMOLOTÓW CYWILNYCHCopyrights © 2010 VBS Podnośniki i Rusztowania www.vbsgroup.pl
projekt i wykonanie strony: www.gqim.com